Psí den s Prahou 13

Stovky psů, VIP, zábava, závody, útulky, psí den jak má být

Milovníků psů je více než voličů politických stran. Dokázal do Psí den

Praha - V Centrálním parku Lužiny proběhl druhý ročník PSÍHO DNE s Prahou 13, který si klade za cíl pomoci pejskům bez domova. Pejsci závodili v amatérských dostizích a ve skoku do výšky, ochutnávali nejrůznější pamlsky a dobrůtky a celkově se se svými páníčky a kamarády všichni výborně bavili. Ani letos nedošlo k žádné psí potyčce a louka opět zůstala bez jediné známky hojného počtu psích tlapek.

Aktuálně se děje

7. srpna 2026 16:28

Jaromíra Soukupa údajně zmlátili útočníci s baseballovou pálkou. Měl skončit v nemocnici na operaci

Podnikatel a bývalý šéf televize Barrandov Jaromír Soukup se údajně stal obětí brutálního napadení, po němž skončil v nemocnici. V úterý na něj zaútočila skupina maskovaných útočníků, kteří jej měli napadnout s použitím baseballové pálky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

České Dráhy

Lidé se vrací do vlaků. ČD hlásí nejvíce cestujících od pandemie covidu

České dráhy přepravily v první polovině roku 2026 nejvíc cestujících od předcovidového roku 2019. Rostoucí zájem o cestování táhne vnitrostátní přeprava. Největší přírůstky cestujících zaznamenal dopravce v rámci regionálních dopravních systémů a na vybraných dálkových linkách s velkým konkurenčním potenciálem, především v porovnání s individuálním motorismem.