střelba v synagoze u San Diega

Střelba v synagoze u San Diega

V synagoze u San Diega vypukla střelba. Nejméně jeden mrtvý

Při útoku na synagogu v kalifornském městě Poway poblíž San Diega dnes zabil střelec nejméně jednoho člověka. Televizi CNN to řekl starosta města Steve Vaus. Podle úřadů je obětí žena, která podlehla svým zraněním, informovala agentura AP. Místní policie předtím sdělila, že bylo zraněno několik lidí včetně dětí. Devatenáctiletý muž podezřelý ze spáchání útoku byl zadržen. Podle médií zřejmě jednal na vlastní pěst. Podle Vause šlo o "zločin z nenávisti".

Aktuálně se děje

31. ledna 2026 13:35

„Mami, myslel jsem, že máme ještě čas.“ Culkin a další celebrity oplakávají smrt O'Hara

Smrt kanadsko-americké herečky Catherine O’Hara, držitelky ceny Emmy, která se proslavila jako Kevinova matka v kultovní komedii Sám doma nebo jako excentrická Moira Rose v seriálu Schitt's Creek, otřásla světem celebrit. Podle prohlášení její zastupující agentury Creative Artists Agency skonalá umělkyně zemřela v pátek ve svém domě v Los Angeles po krátké nemoci.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Staroměstské náměstí je plné, Česko mohutně demonstruje na podporu Pavla

Live Živě

Demonstrace na podporu Pavla začala. Staroměstské náměstí je plné

Úderem třetí hodiny odpolední v Praze začala rozsáhlá demonstrace, kterou na podporu prezidenta Petra Pavla svolal spolek Milion chvilek pro demokracii. Účastníci v těchto chvílích zcela zaplnili nejen Staroměstské náměstí, ale také spodní část Václavského náměstí. Organizátoři se rozhodli akci rozšířit do dalších prostor právě kvůli mimořádně vysokému zájmu veřejnosti, který předčil původní očekávání.