reklama

Vít Vážan je v současné době finančním ředitelem CRA a významně přispěl k úspěchu společnosti v posledních letech. Velmi úzce spolupracoval s generálním ředitelem Martinem Gebauerem a stal se tak jeho přirozeným nástupcem.

Nový generální ředitel Vít Vážan přišel do CRA v roce 2014 s řadou zkušeností ze světa médií. Ve společnosti CET 21 spol. s r.o. (skupina NOVA) pracoval na nejrůznějších pozicích v oblasti financí, od konce roku 2009 byl finančním ředitelem a v roce 2014 zastával funkci výkonného ředitele. Předtím pracoval ve společnostech Vodafone a PWC. Vít Vážan je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské - Technické univerzity v Ostravě.

„V posledních čtyřech letech Vít Vážan jako finanční ředitel spolupracoval s Martinem Gebauerem na výrazné transformaci společnosti. Velmi nás těší, že Vít povede CRA do další fáze růstu, a to s podporou zkušeného manažerského týmu,“ říká předseda představenstva CRA Jiří Zrůst.

Martin Gebauer přichází do MIRA po osmileté kariéře v CRA, kam nastoupil v roce 2011 jako finanční ředitel, poté byl jmenován roku 2014 generálním ředitelem. Nadále bude působit v představenstvu společnosti. Pod jeho vedením proběhla úspěšná transformace CRA na moderní technologickou společnost zaručující stabilitu a budoucí ekonomický růst. Inovativní projekty jako přechod na nový standard pozemního televizního vysílání DVB-T2, spuštění nových platforem OTT a HbbTV propojujících svět vysílání a internetu, zavedení nových cloudových technologií a v neposlední řadě rozvoj vlastní IoT platformy a sítě LoRaWAN jsou toho zárukou.