reklama

Co to jsou expresní překlady

Synonymem slova expresní jsou slova okamžitý a rychlý. A přesně takové expresní překlady jsou. Kromě neuvěřitelné rychlosti, se kterou jsou vypracovány, v jejich prospěch hovoří i to, že se nejedná o texty projeté překladačem, nýbrž o opravdu kvalitní překlady. Rychlost dodání záleží na počtu stran, které je potřeba přeložit. Pro rychlopřekladatele není problém ani práce v noci, a i delší texty jsou schopní dodat do maximálně dvou dnů.

Klasické jazyky i ty méně tradiční

Nejčastěji překládanými jazyky jsou:

  • angličtina,
  • němčina,
  • španělština,
  • polština,
  • slovenština.

Ale samozřejmě není problém sehnat i překlady z jiných, méně tradičních jazyků. Ovšem u nich je nutné počítat s tím, že jejich překlad může zabrat o něco déle. Přeci jen sehnat překladatele například z perštiny chvilku zabere, a i zaměstnanci firmy, která se překlady zabývá, si budou kvůli tomu muset zasednout za psací stůl a dát se do hledání.

Jakou formou zaslat požadovaný text určený k přeložení

Ve 21. století není žádný problém požadovaný text, jenž je potřeba přeložit, zaslat překladatelské firmě v elektronické podobě. Tím se ušetří spousta času, než kdyby byl poslán klasickou poštou a překladatelé se tak mohou rovnou vrhnout do práce. A pokud potřebujete nějaké texty přeložit nutně o víkendu, vše záleží na domluvě a profesionální překladatelské firmy vyhoví i víkendovým zadáním.

Nebojte se přiznat si, že na některé věci sami nestačíte a přenechte překlady odborných a zdlouhavých textů profesionálům, kteří vám za přijatelné ceny odevzdají kvalitně zpracované překlady na špičkové úrovni.

reklama