Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

INCORP žaluje programátora Borise Vala

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixabay

Mediální skupina INCORP a.s. podala první ze série žalob na programátora Borise Vala, jenž řídil vývoj zpravodajských serverů provozujících vydavatelstvím.

Mediální skupina INCORP a.s. bere bezpečnost zpravodajských titulů velmi vážně. INCORP, a.s. má podezření, že Boris Valo mohl mít velký negativní dopad na některé oblasti podnikání společnosti, a proto se rozhodla celou záležitost řešit v první fázi soudní cestou.

Témata:  soudy hackeři

Související

Aktuálně se děje

12. září 2025 20:10

Demi Moore se překvapivě postavila na obranu manželky Bruce Willise

Herečka Demi Moore se postavila na obranu manželky svého exmanžela Bruce Willise, Emmy Heming Willis. Ta se nedávno svěřila s tím, že se pro herce musela rozhodnout pro péči v domově pro seniory, kvůli čemuž se setkala s velkou vlnou kritiky. Demi Moore však Emmu hájí a obdivuje její statečnost a oddanost.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy