reklama

Tepelně-reflexní vícevrstvá izolace SuperFOIL má řadu předností, z nichž je dobré vyzdvihnout,úsporu místa při použití, snadnou instalaci, vysokou účinnost a dlouhou životnost. Pojďme si ji představit trochu podrobněji.

img-responsive

Izolace SuperFOIL – v létě chladí, v zimě hřeje | foto: SuperFOIL

Izolace SuperFOIL jsou v oblasti tepelné ochrany budov nejmodernějším a nejúčinnějším řešením, které chrání domy jakékoliv velikosti a určení před zimními ztrátami tepla a letním přehříváním od horkého vzduchu, a ještě víc od sluncem rozpálené střechy a fasády. Izolace SuperFOIL je produkt 3 v 1, poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci, zároveň parotěsnou (paropropustnou) zábranu a navíc, jak již bylo řečeno, i sálavou bariéru. Izolace SuperFOIL je vyrobena z několika vrstev tepelně izolační pěny, vatové vrstvy a reflexní fólie, která brání volnému prostupu tepelného záření. SuperFOIL je tenká, lehká, flexibilní izolace, která se snadno a rychle instaluje. Materiál SuperFOIL byl testován v mezinárodně akreditovaných laboratořích v souladu se stavebními předpisy a má všechny potřebné certifikace pro Anglii a celou EU.

Použití termoreflexní izolace SuperFOIL

Izolaci SuperFOIL můžeme použit nejen na střechy, ale i zdi a podlahy bytových a průmyslových prostor. Takže jedním druhem výrobku můžeme zateplit celý dům. Dá se použít v novostavbách, ale i při rekonstrukci stávajících objektů. SuperFOIL můžeme využít také při izolaci půdní vestavby, zahradních domků, garáží, stavbě bazénů a saun, obytných kontejnerů, karavanů a dodávek.

img-responsive

Izolace SuperFOIL – v létě chladí, v zimě hřeje | foto: SuperFOIL

Varianty produktů SuperFOIL

SuperFOIL je v České republice nabízena v různých variantách určených pro tepelnou izolaci střechy, zdí a podlahy. Nejvíce poptávané jsou parotěsné izolace SF6, SF19+, SF40 a SF60 nebo paropropustné izolace SFBB, SF19BB a SF40BB. Tvoří kvalitní tepelnou a zároveň ochranu proti UV záření celého domu.

Pokud jde o tepelný odpor R, čím vyšší číslo, tím lepší výkon. U součinitele prostupu tepla U se snažíte docílit nejnižší hodnoty pro lepší výkon. Uvědomte si, že i vzduchová mezera je výborný izolant.

Tepelně-reflexní izolace SuperFOIL je parotěsná.

Na podlahovou izolaci SuperFOIL SFUF lze přímo pokládat všechny typy podlahového topení.

Izolace řady SFFR má navíc i lepší protipožární vlastnosti.

Autor článku: THIRD SOLUTION s.r.o.
Kontakt: THIRD SOLUTION s.r.o.
tel.: +420 777 316 447,+420 605 422 882
e-mail: info@thirdsolution.eu
obchod@thirdsolution.eu
e-shop: www.izolace-superfoil.cz
www.superfoil.cz