reklama

Mnoho lidí si pohrává s myšlenkou, že by si jejich domácnost zasloužila určitou proměnu. Jakýkoli krok vpřed ale odkládají, vymlouvají se na nedostatek času či jiné povinnosti. Možná je to i váš případ. Zařízení vaší domácnosti se vám zdá okoukané a rádi byste v něm něco změnili. Kdy jindy se pustit do renovace bydlení, nežli právě teď na podzim? Tohle roční období tomu přímo nahrává. Počasí už ani zdaleka není nejvlídnější a nutí nás trávit stále více času doma. Právě to je ideální příležitost k tomu, abyste se pustili do renovace vašeho bydlení.

Změny nemusí být radikální

I když možná toužíte po změně, nechce se vám pouštět se do radikálních a časově nebo finančně náročných projektů. To ale vůbec není potřeba. Změny u vás doma nemusí být radikální, abyste z nich měli lepší pocit. Někdy stačí i zdánlivá maličkost, která přispěje k tomu, že se doma budeme cítit lépe.

S doplňky prostor oživíte raz dva

Zatímco pro někoho jsou doplňky pouze obyčejnými lapači prachu, jiní na ně nedají dopustit. A to je dobře, protože doplňky mají úžasnou schopnost propůjčit našemu bydlení originální punc. I když jsou možná malé a často se jedná o skutečné drobnosti, je to díky nim u nás doma útulnější a zabydlenější.

Mezi nejoblíbenější plenky patří různé sošky, těžítka, rámečky plné fotografií nebo také obrazy. Ty dokonale využijí prázdný prostor na stěnách, které by jinak působily nezařízeně a opuštěně. Umístěte obrazy do obýváku, na chodbu, do kuchyně nebo do ložnice. Místo si najdou úplně všude a dokonale se tam zabydlí. Vybírejte je nejen podle vašeho vkusu, ale také podle místa, kde si je doma pověsíte.

Udělejte si hned dvojnásobnou radost

Pokud si už nějakou dobu pohráváte s nápadem, že si to u vás doma trochu zvelebíte, je zbytečné tenhle plán nadále odkládat. Uvidíte, že když si domů pořídíte něco nového, váš interiér prokoukne a vám to udělá radost. A ta radost může být rovnou dvojnásobná.

img-responsive

Kdy jindy se pustit do renovace bydlení, nežli právě na podzim? | foto: Shutterstock

Asi každého z nás potěší, když si domů přinese nebo objedná něco nového. Každý nový kousek totiž k nám domů vnese svěží vánek. A teď si představte, že využijete slevové kupony, pořídíte si něco pěkného a zároveň na tom ušetříte. Chápete, proč vaše radost bude hned dvojnásobná? Jen málokdo by totiž odolal příležitosti ušetřit nějakou tu kačku navíc. Díky slevovým kupónům, které jsou pravidelně aktualizovány, máte možnost ulovit pro sebe nějaký pěkný kousek za super akční cenu.

Originální prvek, který vám každý bude závidět

Určitě se shodneme na tom, že každý z nás má trochu jiné představy o tom, jak by jeho bydlení mělo vypadat. Ne nadarmo se říká: sto lidí, sto chutí. Určitě i vy máte nějakou svoji představu, jak chcete, aby to u vás doma bylo zařízené. Možná vás nadchl minimalistický styl, třeba se vaším favoritem stalo retro nebo jste se zhlédli v moderním designu.

Právě moderním prvkem do každé domácnosti jsou fototapety. Tenhle originální kousek totiž doma nemá jen tak každý. Pokud se chcete v zařízení své domácnosti blýsknout, neměly by fototapety uniknout vaší pozornosti. S jejich pomocí to u vás doma okamžitě prokoukne a navíc se můžete spolehnout, že vám je každý bude závidět.