Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hudba léčí. Ondřej Brzobohatý se představí v jedinečné show

Ondřej Brzobohatý
Ondřej Brzobohatý
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Ondřej Brzobohatý se po oznámení rozchodu odmlčel, zatímco jeho manželka Daniela (za svobodna Písařovicová) se už ukázala lidem jako moderátorka jednoho ostře sledovaného přímého přenosu. Nyní se televizní diváci mohou těšit i na hudebníka. 

Potvrdila to Česká televize na sociální síti X. "Jedinečné hudební spojení vynikajícího hudebníka, skladatele a textaře se skvělým saxofonistou v inspirativním prostředí. Pořad Hudební návštěva v muzeu: Ondřej Brzobohatý a Matouš Kobylka uvidíte v pátek 29. května od 21:35 na ČT art a v iVysílání," uvedla ČT. 

Brzobohatý se tak objeví na televizní obrazovce, kde v uplynulých dnech mohli lidé obdivovat krásu jeho manželky Daniely, která moderovala galavečer Miss Czech Republic. 

Brzobohatý a Písařovicová oficiálně přiznali vztah v roce 2022. Následujícího roku v květnu pak oznámili zásnuby, po nichž přišla v září 2023 hvězdná svatba v malebném prostředí u italského jezera Lago Di Garda. Rozchod přestali tajit v květnu, kdy zveřejnili společné prohlášení. 

"Na veřejnost pronikly spekulace o našem soukromém životě, který je bohužel vzhledem k naší profesi částečně veřejný. S Danielou jsme se rozešli v klidu, s respektem a vzájemnou úctou," uvedli manželé v uplynulých dnech.

Brzobohatému se rozpadlo už třetí manželství. Nejprve si po tříletém vztahu vzal produkční Johanu Indrákovou v roce 2008. První manželství nakonec vydrželo pět let. Podruhé se pak ženil opět po tříleté známosti v roce 2016, kdy ve strahovské bazilice pojal za manželku již zmíněnou Kuchařovou. V prosinci 2021 však oznámili rozchod. Následoval dramatický rozvod, protože došlo i k soudnímu sporu. 

Témata:  Ondřej Brzobohatý Česká televize

Související

Aktuálně se děje

28. května 2026 16:55

Budeme platit za Facebook? Meta oznámila předplatné jako novinku

Internetová společnost Meta, která provozuje dvě z nejpoužívanějších sociálních sítí, oznámila zavedení předplatného. Informovala o tom stanice CNBC. Dobrou zprávou je, že se nebude platit za Facebook či Instagram. Firma bude vybírat peníze za využití svých nástrojů umělé inteligence. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy