Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Rozpad manželství Filipa Blažka. Hercova žena naznačila více než dost

Filip Blažek tančil ve StarDance.
Filip Blažek tančil ve StarDance.
Foto: Česká televize

V českém šoubyznyse se pořád něco děje, ať už jde o svatby či porody. Dějí se ale i události, které nejsou tak veselé. V posledních hodinách se objevily spekulace o rozpadu manželství známého herce Filipa Blažka. 

Na rozpad manželství upozornil Blesk, který si všiml zvláštního příspěvku na profilu Blažkové. "Vypadám šťastně, že? Ne, mám se na pikaču, ale víte co," spustila. "Mám se dobře, protože moje děti jsou zdravé, já také a to je nejvíc. Tak jestli řešíme vztahy a ty debiloviny okolo, tak se máme luxusně a je důležité si toto uvědomovat," pokračovala. 

"Mějte se rádi, jsme tu jen na návštěvě – a to znamená ne na moc dlouho. Tak ať stihneme vše, co si přejeme," dodala na závěr. Podle deníku se manželství mělo rozpadnout před tři čtvrtě rokem. Jolana si ze svého účtu na sociální síti smazala společné fotky s hercem, oba se zároveň přestali sledovat. 

Blažek se s půvabnou manikérkou oženil až v roce 2019 na zámečku Jánský vrch, který se kvůli jejich svatbě uzavřel veřejnosti. Dvojice spolu předtím deset let žila na psí knížku, i když se dočkala dvou dětí - dcery Johany a syna Filipa. 

Charismatický herec, jehož proslavila například role jednoho z kriminalistů v televizním seriálu Případy 1. oddělení, je celkem trojnásobným otcem. Dříve totiž tvořil pár s hereckou kolegyní Lucií Benešovou, která přivedla na svět jejich společného syna Luciána.

Témata:  Filip Blažek

Související

Aktuálně se děje

19. července 2026 17:41

Lucie Borhyová se zranila na dovolené

Známá televizní moderátorka Lucie Borhyová tráví letní dny na své oblíbené dovolené ve Španělsku, kam pravidelně a ráda jezdí společně se svou rodinou. Pyrenejský poloostrov si oblíbila především kvůli tamnímu slunci, moři a tradiční gastronomii v čele s paellou.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy