Články k tématu: Colours of Ostrava

Letní festivaly nebudou. Masters of Rock a Colours of Ostrava se přesouvají

30.04. 21:50

Festival Colours of Ostrava letos kvůli epidemii koronaviru a opatřením proti jeho šíření nebude. Pořadatelé ročník přesouvají na rok 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti. Stejný osud s největší pravděpodobností potká asi i taneční festival Beats for Love. ČTK to dnes po prohlášení ministra…

V Ostravě začal festival Colours of Ostrava

19.07. 09:20

Ostrava - V Ostravě dnes začíná festival Colours of Ostrava. Během čtyř dnů v Dolních Vítkovicích vystoupí například Norah Jonesová, Imagine Dragons či Jamiroquai. Pořadatelé vyprodali čtyřdenní vstupenky. Nyní jsou k dostání jen na jednotlivé dny.

Jednoho dne se vrátíš, Věrko. Nad smrtí zpěvačky truchlí Sobotka, Herman i Krajšo

27.03. 12:47

Praha - Česko dnes zarmoutila zpráva o úmrtí zpěvačky Věry Špinarové. Majitelka nenapodobitelného sytého hlasu, která loni 23. prosince oslavila pětašedesátiny, patřila ke stálicím tuzemské populární hudby. Truchlí hudebníci, vyjádřil se i premiér Bohuslav Sobotka.

reklama

Zažili jsme vůbec nejtěžší ročník Colours of Ostrava, říká ředitelka

17.07. 15:18

Ostrava - Čtyřdenní festival Colours of Ostrava právě končí s jeho ředitelka Zlata Holušová ho hodnotí jako "Nejtěžší ročník v patnáctileté historii". Každoppádně je hrdá na to, jak všichni statečně zápasili s nepřízní počasí.

reklama
Fotogalerie