Zveme vás na komedii Na Zlatém jezeře
V loňském roce měla premiéru divadelní hra, Na Zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích.
V loňském roce měla premiéru divadelní hra, Na Zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích.
Praha - V pražském Divadle ABC se dnes v poledne uskuteční poslední rozloučení s herečkou Květou Fialovou, která zemřela 28. září ve věku 88 let. Divadlo bude pro veřejnost otevřeno od 11:00 hodin.
Praha - Poslední rozloučení s Květou Fialovou se bude konat v pražském Divadle ABC ve čtvrtek 5. října. Už v úterý vzniklo u pokladny Divadla ABC improvizované pietní místo s obrázkem zesnulé herečky. Ve foyeru je kondolenční kniha.
Praha – Hudebním představením Zlatá léta šedesátá v Divadle ABC oslaví nejmladší zpívající bigbandový kapelník Petr Sovič pět let existence svého orchestru Golden Big Band Prague. České a slovenské písně šedesátých let zazní v podání Evy Pilarové, Ilony Csákové nebo Martina Chodúra.
18. května 2026 21:13
18. května 2026 20:00
18. května 2026 18:49
18. května 2026 17:32
18. května 2026 16:54
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup už si snad ani nemohou přijít na jména. Justiční válka bývalých partnerů má už brzy pokračovat dalším sporem, potvrdila dcera herečky Veroniky Žilkové. Přiznala také strach o dceru.
Zdroj: Ludmila Plachá
Česko v minulém týdnu žilo nevídaným zločinem, kdy se muž zmocnil lebky svaté Zdislavy v kostele v Jablonném v Podještědí. Naštěstí se ho podařilo dopadnout dříve, než stihl dokončit svůj plán. Vzácnou relikvii nyní dávají dohromady restaurátoři.