Edward Price

CIA

Kvůli Trumpovi končím v CIA. Bývalý agent promluvil o tom, o čem se mluvit nesmí

„Před téměř 15 lety jsem informoval svého skeptického otce, že se ucházím o práci u CIA. Měl mnoho obav – například to, že jiní nikdy neuvěří, že jsem odešel z agentury, když si budu hledat svou další práci. Jednou CIA, vždy CIA, řekl mi. Ale to mě nezastavilo. Neměla to být jen moje první skutečná práce, pomyslel jsem si tehdy; měla to být moje kariéra,“ přiznává Edward Price, který pro agenturu pracoval více než 15 let, naposledy jako mluvčí Národní bezpečnostní rady.

Aktuálně se děje

14. července 2026 21:22

Lidé nevěří vlastním očím: Pavel Novotný se zastal Turka

Někdejší starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný na sebe opět strhl pozornost veřejnosti. Stalo se tak v souvislosti s nedávnou dopravní nehodou poslance a vládního zmocněnce Filipa Turka v centru Prahy. Oznámení a komentáře, které k této události Novotný zveřejnil, se však nesetkaly s příliš pozitivním ohlasem. Rozhodnutí zlehčovat vážný střet na silnici se totiž ukázalo jako krok vedle.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Ministryně financí Alena Schillerová

EET se přiblížila návratu. Poslanci schválili návrh zákona

Poslanci ve třetím čtení schválili vládní návrh zákona o evidenci tržeb a dalších souvisejících zákonů, takzvanou EET 2.0. Nová právní úprava představuje modernizovanou podobu elektronické evidence tržeb, jejímž cílem je podle ministerstva financí narovnat podnikatelské prostředí, omezit šedou ekonomiku, zajistit spravedlivější výběr daní a současně významně snížit administrativní zátěž podnikatelů. Vládní návrh nyní míří k projednání do Senátu.