Články k tématu: Hrací automaty

Další rána hazardu. Praha navrhne plošný zákaz automatů, výjimky nebudou

21.08. 14:03

Pražský magistrát nemohl při přípravě nové vyhlášky o hazardu vyhovět městským částem, které chtěly stanovit výjimky z plošného zákazu takzvaných technických her, tedy automatů nebo videoloterijních terminálů. ČTK to dnes řekla radní Hana Marvanová (za STAN).

Žena hodila do automatu dvě eura. Vyhrála obří jackpot

12.09. 10:34

Paříž - S šekem na částku téměř 1,3 milionu eur (33,3 milionu korun) odešla z kasina v západofrancouzském přímořském letovisku Cabourg žena, která do jednoho z automatů vhodila pouhá dvě eura (51 korun). Pravidelné zákaznici kasina se podařilo trefit jackpot, informoval server ouest-france.fr.

Zdanění automatů nebylo v rozporu s ústavou, uvedl ÚS

12.02. 14:14

Brno - Ústavní soud dnes zamítl návrh na vyslovení protiústavnosti části zákona o loteriích ve znění účinném do 31. prosince 2015. Normu nahradil nový zákon o hazardu, proto už ústavní soudci návrh řešili jen kvůli možnosti vyslovit zpětně protiústavnost sporných ustanovení. Zrušit je už nelze.

reklama

Zákon o hazardu nefunguje? Hracích automatů v ČR přibylo

23.06. 11:02

Praha - Česká pobočka Transparency International (TI) a sdružení Občané proti hazardu upozorňují na paradox. Po půl roce platnosti nového zákona o hazardu v ČR hracích automatů přibylo. Řada opatření prý ztrácí smysl, dokud neexistuje registr hráčů.

V Česku opět rychle roste počet gamblerů, varují experti

28.07. 12:29

Praha - Novým fenoménem je nárůst online hazardu, upozornil národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil při dnešní prezentaci výroční zprávy o hazardním hraní za rok 2015. Roste počet mladistvých, kteří mají s hrami na internetu zkušenosti. Regulace hazardu bez podpory prevence a léčby…

Policie zabavovala automaty. Celkem si jich odnesla tisíc

Aktualizovali jsme 7.5.2016, 20:52, 07.05. 09:36

České Budějovice - Specializovaný policejní tým Výhra loni pomohl k zabavení tisícovky nelegálních herních automatů. Zajistit se podařily i čtyři miliony korun a policie také rozjela devadesát trestních řízení.

reklama
Fotogalerie