Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Čvančarová? "Ať radši hraje!" Probabišovský server se pustil do herečky

Domov

Herečka Jitka Čvančarová pronesla na včerejší demonstraci pořádané spolkem Milion chvilek pro demokracii dojatou řeč, která mířila proti premiérovi Andreji Babišovi. Bulvární server Express, který patří pod média vlastněná společností Agrofert, kterou Babiš převedl do svěřenského fondu, zveřejnil kritický článek, podle něhož se do Čvančarové mají vysmívat lidé na diskusních fórech.

Aktuálně se děje

25. ledna 2026 21:45

Novinka v životě Dary Rolins. Tohle se jí stalo úplně poprvé

Dara Rolins si ve svém životě zažila další velkou premiéru. Nechyběla u toho její dcera Laura, která se s maminkou postavila nejenom před objektiv fotoaparátu. Co společně absolvovaly? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Epidemie chřipky v Česku opět nabírá na intenzitě. Mrtvých je už přes 80

Epidemie chřipky v České republice nabrala v posledních dnech na intenzitě a počty nemocných plošně rostou ve všech krajích. Podle aktuálních dat Státního zdravotního ústavu za čtvrtý lednový týden roku 2026 dosáhla nemocnost akutními respiračními infekcemi úrovně 1 456 případů na sto tisíc obyvatel. To představuje nárůst o téměř čtrnáct procent ve srovnání s předchozím obdobím.