Články k tématu: Metrostav

Soud zatočil s firmou Metrostav. V kauze Rath dostala přísný trest

31.01. 14:20

Krajský soud v Praze dnes zakázal stavební společnosti Metrostav za podíl v kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha účast ve veřejných zakázkách na tři roky. Největší stavební firma v Česku má zároveň zaplatit peněžitý trest deset milionů korun. Metrostav s nepravomocným verdiktem…

Na Islandu byl otevřen nejdelší tunel, postavil ho Metrostav

13.11. 22:13

Reykjavík - a východě Islandu o víkendu slavnostně otevřeli téměř osm kilometrů dlouhý tunel, který prorazila česká stavební společnost Metrostav. Informoval o tom dnes server E15.cz.

Druhá větev Rathovy kauzy se vrací k došetření, rozhodl o tom soud

19.01. 09:55

Praha - Podle informac Mladé fronty Dnes Krajský soud v Praze v pondělí vrátil k došetření druhou větev kauzy Davida Ratha. Jde v ní o údajnou manipulaci s veřejnými zakázkami Středočeského kraje a krajských nemocnic.

reklama

Ústavní soud odmítl stížnost Metrostavu proti postupu policie a žalobců

06.12. 14:59

Brno - Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost společnosti Metrostav proti postupu policie a státního zastupitelství v kauze zmanipulovaných tendrů. Metrostav v kauze figuruje spolu s bývalým středočeským hejtmanem a někdejším poslancem za ČSSD Davidem Rathem a dalšími lidmi i firmami.

Desítky lidí z Prahy musely opustit své nové domovy. Praskají jim nosné příčky

Aktualizovali jsme 21.5.2016, 17:09, 21.05. 11:30

Praha - Kvůli narušené statice několika novostaveb se musely v Praze-Libni vystěhovat desítky lidí. Stavební úřad Prahy 8 už loni obyvatelům domů nařídil, aby si dali do bytů kovové podpěry.

reklama
Fotogalerie