Články k tématu: Miss

Rodina královny krásy Sará Idanové uprchla z Iráku

16.12. 19:58

Bagdád/Tel Aviv - Příbuzní irácké královny krásy Sará Idanové uprchli kvůli výhružkám do Spojených států. Důvodem je zloba, kterou v Iráku vyvolal snímek Idanové s izraelskou Miss Adar Gandelsmanovou. S odvoláním na obě královny krásy o tom informovala agentura DPA.

Turecká miss přišla o korunku kvůli vyjádření o zmařeném puči

23.09. 14:38

Ankara - Osmnáctiletá vítězka turecké soutěže o královnu krásy přišla v pátek o svůj čerstvý titul kvůli prohlášení na adresu lidí zabitých během loňského zmařeného pokusu o převrat.

Česká Miss už nebude v televizi, proběhne online a na sociálních sítích

05.09. 18:24

Praha - I výběr finalistek pro Českou Miss 2017 se odehrával v online prostředí. Finálový večer soutěže krásy nabídne jen Regionální televize, program se přesouvá do online prostředí a na sociální sítě. ČTK o tom informovala ředitelka a předsedkyně poroty soutěže Eva Čerešňáková.

reklama

Muslimka se probojovala do finále Miss Minnesota, místo bikin zvolila burkiny

28.11. 14:31

Washington - Muslimka Halima Adenová (19) se probojovala do finále soutěže krásy Miss Minnesota, aniž musela sundat hidžáb. Při tradiční promenádě v plavkách pózovala v burkinách.

Skandál na soutěži Miss Moskva: Vítězka prodala panenství Arabům. Teď zmizela

Aktualizovali jsme 23.9.2016, 15:22, 23.09. 11:49

Moskva - Prestižní soutěž Miss Moskva provází pořádný skandál. Korunovaná královna krásy Anna Feschenko (17) totiž utekla z domova do Spojených arabských emirátů, aby tam prodala své panenství. Nyní už ale neozývá, zoufalá matka má strach o její život.

reklama
Fotogalerie