Články k tématu: nymburk

Hasičské tanky vytáhly z Labe v Nymburku půlku lávky

07.08. 13:10

Nymburk - Hasičské tanky vytáhly dnes z Labe v Nymburku zatím zhruba polovinu lávky. Akce bude pokračovat zhruba za tři hodiny, firma nyní musí odstřihnout a odvézt vytažený kus, což by mělo trvat asi 1,5 hodiny. Operace je složitější než vytahování zřícené lávky v Praze-Troji. V Nymburce jsou…

Další most na spadnutí? Lodě nesmí proplouvat pod lávkou v Nymburku

08.06. 15:25

Nymburk - Na Labi pod lávkou v Nymburku byl s okamžitou platností zastaven provoz lodí. Náhradní cesta neexistuje. Město se rozhodlo, že lávku zbourá. Podle starosty to nepůjde dříve než v srpnu.

Nymburk zavřel lávku podobnou té Trojské. Patrně měla konstrukční vadu

13.12. 18:20

Nymburk - Město Nymburk dnes odpoledne uzavřelo lávku přes Labe, která je totožné konstrukce a od stejného projektanta jako zřícená lávka v Praze Troji. Podle prvotního zjištění policie má lávka pravděpodobně systémovou konstrukční chybu, při které dochází ke korozi předpínacích lan.

reklama

Obavy o bezpečnost českých mostů? Lávka v Černošicích byla uzavřena

05.12. 09:30

Černošice (u Prahy) - Po sobotním neštěstí v Troji probíhají kontroly dalších mostů. Z bezpečnostních důvodů byla v pondělí večer uzavřena lávka přes řeku Berounku mezi Černošicemi a pražskými Lipenci.

Dítě v Nymburku zemřelo z ničeho nic v noci. Neví se proč

10.05. 18:23

Nymburk - K velké tragédii došlo v noci z pondělí na úterý v Nymburku. V jednom z domů v centru města tady zemřelo malé dítě. Podle místních šlo o ročního chlapečka.

reklama
Fotogalerie