Články k tématu: Policie Maďarsko

Sudy s tajemným obsahem překvapily i otrlé! Vrah zmizel ve víru války!

06.12. 09:09

Psal se rok 1916 a Rakousko-Uhersko bylo již druhým rokem ve válce. Nedostávalo se benzínu. Jeden z úředník si v maďarské obci Zinkota vzpomněl na sklad místního klempíře Kisse, který však teď sloužil v armádě v Srbsku. Vojáci se vydali benzín zrekvírovat. V kůlně Kissova domu skutečně našli sedm…

Maďarský policista byl zabit při přestřelce, útočník skončil v nemocnici

Aktualizovali jsme 26.10.2016, 17:47, 26.10. 13:26

Budapešť - Při akci protiteroristické policejní jednotky (TEK) v obci Böny na severozápadě Maďarska byl dnes zastřelen policista. Útočník byl zraněn, skončil v nemocnici.

Policie zatkla pachatele zářijového výbuchu v Budapešti, píší maďarská média

19.10. 22:18

Budapešť - Některá maďarská média, včetně státní televize dnes uvedla, že protiteroristické komando (TEK) maďarského ministerstva vnitra zadrželo předpokládaného pachatele bombového útoku v centru Budapešti. Při incidentu, ke kterému došlo 24. září večer byli zraněni dva členové policejní hlídky. 

reklama

VIDEO: Maďarské ozbrojené složky zakročily proti islamistům

07.10. 14:35

Budapešť – Maďarsko sice nemá s teroristickými útoky ve své zemi téměř žádné zkušenosti, i přesto se na ně pečlivě připravuje. Jen několik dní po referendu, které sice bylo neplatné, ale ve kterém obyvatelé drtivou většinou odmítli kvóty na migranty, pozval premiér Viktor Orbán vyzvané politiky a…

Proč došlo v Maďarsku k explozi? Motiv útoku zůstává nejasný

26.09. 22:08

Budapešť - Výbuch nastražené nálože, který v sobotu večer v centru Budapešti vážně zranil dva policisty, skoro určitě nebyl motivován ideologicky.

reklama
Fotogalerie