Články k tématu: Tenis

V Palermu se bude hrát i přes pozitivní test jedné z tenistek

01.08. 17:14

Nejmenovaná účastnice tenisového turnaje v Palermu měla pozitivní test na covid-19 a do restartu sezony po pětiměsíční přestávce zaviněné pandemií koronaviru nezasáhne. Turnaj, který už zahájila kvalifikace, bude nicméně pokračovat podle plánu.

Jak se z ikony homosexuálů Martiny Navrátilové stal vyvrhel

Aktualizovali jsme 1.3.2019, 22:16, 27.02. 12:03

Komentář Petra Šulky – Martina Navrátilová nepochybně patří k legendám sportu a boje za práva homosexuálů. Tedy tím druhým už spíše není. Způsobila si to sama. Postavila se totiž proti nepřekročitelným dogmatům a dovolila si konstatovat zjevné.

Komentář: Sexismus a rasismus? Ne, afekt a neunesení prohry. A svět se možná zbláznil

Aktualizovali jsme 16.9.2018, 22:12, 15.09. 07:30

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Současná kauza kolem karikatury tenisové hvězdy Sereny Williamsové ukazuje zaslepenost a ztrátu kontaktu s realitou některých jedinců. Šermování se slovy jako rasismus a sexismus je vždy ošemetné. Tentokrát jsou však někteří mravokárci, kteří dokonce vyhrožují…

reklama

Diplomatická mise tenisty Beckera v Africe se mění ve frašku, zřejmě má falešný pas

19.06. 17:36

Londýn - Trojnásobný wimbledonský vítěz Boris Becker se stal v dubnu zvláštním atašé Středoafrické republiky pro sport a kulturu v Evropské unii. Teď vychází najevo, že jeho diplomatický pas, kterým se ohání, je podle všeho falešný.

Bývalá tenisová hvězda má problém, řídil opilý

25.05. 14:29

Bukurešť - Bývalá světová tenisová jednička Ilie Nastase s přibývajícím věkem nijak neztrácí talent na vyvolávání problémů a páchání výtržností. Dnes nad ránem ho v Bukurešti zadržela policie a obvinila z řízení v opilosti, informují rumunská média.

Janu Novotnou uctí pamětní mince

04.05. 18:24

Praha - Po Martině Navrátilové a Janu Kodešovi má pamětní minci také další vítězka wimbledonské dvouhry Jana Novotná. V Jablonci nad Nisou minci s portrétem slavné české tenistky vyrazil její kamarád a spoluhráč Cyril Suk a dnes byla představena v Praze. Česká mincovna ještě letos vydá mince na…

Boris Becker se dal na politiku. Bude zastupovat EU v Africe

30.04. 13:00

Brusel - Bývalá německá tenisová hvězda Boris Becker bude sportovním a kulturním vyslancem Evropské unie ve Středoafrické republice, která patří k nejchudším zemím světa. Vítěz pěti grandslamů včetně tří wimbledonských titulů to potvrdil německé agentuře DPA.

Zemřela tenistka Jana Novotná, bylo jí 49 let

20.11. 12:39

V neděli po těžké nemoci zemřela tenistka Jana Novotná. Wimbledonské vítězce z roku 1998 bylo 49 let. O úmrtí bývalé světové dvojky ve dvouhře a jedničky čtyřhry informovali zástupci rodiny.

Tenisté museli v noci na mráz, vyhnal je z londýnského hotelu alarm

14.11. 22:08

Londýn - Předčasný a hodně nepříjemný budíček dnes měl výkvět světového tenisu na Turnaji mistrů v Londýně. Hráče kolem čtvrté hodiny nad ránem vyhnal do mrazu požární alarm v jejich hotelu v centru britské metropole.

Tenistka Serena Williamsová porodila holčičku

02.09. 09:57

New York - Tenistka Serena Williamsová (35), která je nejlépe placenou atletkou na světě, přivedla na svět holčičku. Se sportovní kariérou však bývalá světová jednička ještě nekončí.

Tým Petry Kvitové uvítal tenistku na kurtu velmi originálně, nechal si vyrobit speciální trička

28.05. 17:15

Paříž - Dvojnásobná vítězka Wimbledonu Petra Kvitová se v 1. kole grandslamového Roland Garros představila poprvé od prosincového přepadení a následné operaci pořezané levé ruky. Vítala ji trička s nápisem "Odvaha, víra, pojď!"

Komentátor žaluje ESPN kvůli vyhazovu za údajný rasismus

15.02. 20:48

Los Angeles - Tenisový komentátor Doug Adler zažaloval televizní stanici ESPN za to, že ho stáhla z vysílání během lednového Australian Open kvůli údajné rasistické poznámce na adresu Venus Williamsové.

Němci se naštvali na USA: Tenistkám omylem zahráli nacistickou hymnu

14.02. 08:06

Maui - Organizátoři úvodního utkání Fed Cupu USA - Německo mají na krku pořádný skandál. Při úvodním ceremoniálu na Havaji totiž zahráli německým tenistkám nacistickou hymnu, což pobouřilo jak sportovkyně, tak i média po celém světě.

Kvitová po propuštění z nemocnice poprvé promluvila na veřejnosti

23.12. 14:47

Praha - Aktuálně jedenáctá tenisová hráčka světového žebříčku WTA Petra Kvitová, jež byla v úterý ve svém bytě v Prostějově přepadena a byla při tom zraněna na levé ruce, se poprvé od zmiňovaného incidentu objevila na veřejnosti. V pátek se totiž konala tisková konference hráčky týkající se právě…

Petra Kvitová podstoupila úspěšnou operaci. Policie žádá o pomoc při pátrání po útočníkovi

21.12. 17:04

Vysoké nad Jizerou - Poté, co v úterý přepadl neznámý muž jedenáctou hráčku světového žebříčku WTA Petru Kvitovou v jejím bytě, kde ji navíc ještě nožem poranil levou ruku, musela hráčka na operaci, jež nakonec trvala 3 hodiny a 45 minut a kterou tedy absolvovala v nemocnici ve Vysokém nad Jizerou.…

Petra Kvitová byla přepadena, je zraněná

Aktualizovali jsme 20.12.2016, 16:27, 20.12. 11:55

Prostějov - V úterý přepadli českou tenistku a fedcupovou reprezentantku Petru Kvitovou. Stalo se tak v jejím bytě v Prostějově, kam měl vejít podle slov mluvčího fedcupového týmu Karla Tejkala pachatel pod falešnou záminkou. Nyní je Kvitová, jež má zranění na levé ruce, v péči lékařů. Jako první o…

Maria Šarapovová měla pozitivní dopingový test na Australian Open, přiznala na tiskovce

08.03. 11:17

Los Angeles - Nečekanou tiskovou konferenci svolala v pondělí v americkém Los Angeles ruská tenisová hvězda Maria Šrarapovová. Důvod, proč se tak stalo, nebyl dlouho znám. V kuloárech se mluvilo o tom, že by se mohlo jednat o ukončení kariéry této sportovkyně. Nakonec však pětinásobná grandslamová…

reklama
Fotogalerie