Články k tématu: The Sun

Johnny Depp tvrdí, že exmanželka vztáhla ruku na něj: Dala mi "haymaker"

13.07. 16:31

Hollywoodský herec Johnny Depp, který minulý týden u londýnského soudu popíral, že napadl svou ženu Amber Heardovou, dnes řekl, že naopak ona vztáhla ruku na něj. Uštědřila mu prý ránu pěstí, informovala agentura AP.

Johnny Depp versus bulvár. Zaútočil na manželku? Herec vypovídal u soudu

09.07. 15:42

Hollywoodský herec Johnny Depp dnes u soudu v Londýně popřel, že by v minulosti během pobytu na svém soukromém ostrově na Bahamách zaútočil na nyní již bývalou manželku Amber Heardovou. Depp tehdy na ostrově podstupoval léčení, aby se zbavil závislosti na lécích.

Herec Johnny Depp žaluje bulvární deník. Ostře sledovaný proces začal

07.07. 16:41

S černým šátkem zakrývajícím ústa a nos dnes přijel k soudu v Londýně hrdina Pirátů z Karibiku a hollywoodský herec Johnny Depp, také jeho bývalá manželka Amber Heardová dorazila kvůli pandemii nemoci covid-19 s červeným šátkem přes ústa a nos. Soud začal projednávat Deppovu žalobu na britský…

reklama

Harry a Meghan znovu žalují. Na vině je odposlouchávání

04.10. 21:51

Princ Harry podává žalobu na vydavatele britského bulvárního deníku The Sun kvůli údajnému ilegálnímu odposlouchávání telefonní hlasové schránky. Oznámily to dnes podle agentury Reuters Harryho úřad i vydavatelství News Group Newspapers.

reklama
Fotogalerie