reklama

Soud projednává Deppovu žalobu na britský bulvární deník The Sun kvůli článku, který ho označil za manželského násilníka. Minulý týden herec mimo jiné popřel, že by v minulosti během pobytu na svém soukromém ostrově na Bahamách zaútočil na nyní již bývalou manželku.

Dnes Deppe tvrdil, že mu dokonce Heardová ke konci jejich vztahu uštědřila ránu nazývanou v americké slangové angličtině haymaker, což popsal jako volný úder s velkým nápřahem, který - když zasáhne cíl - je velmi účinný.

Depp řekl, že potyčka následovala po oslavě 30. narozenin Heardové v dubnu 2016 a několik hodin poté, co se dověděl, že jeho bývalí manažeři utekli se stovkami milionů dolarů. Herec poté upřesnil, že šlo o 650 milionů dolarů, které z velké části vydělal filmy série Piráti z Karibiku. Kromě toho prý manažeři za něj po 17 let neplatili daně, což vytvořilo dluh v úhrnné výši dalších 100 milionů dolarů.

Po zmíněné narozeninové oslavě si prý šel do postele číst, ale Heardová ho začala obviňovat z toho, že jí zkazil narozeninovou večeři. Pak jej údajně uhodila.

Depp se s bývalými manažery už v roce 2018 vyrovnal mimosoudně, píše AP. Dnes ukončil své výpovědi před soudem, který řeší, zda jsou oprávněná tvrzení bulváru o jeho násilnickém chování.

reklama