Články k tématu: Věznice

Dopis z vězení. Kramný odpovídá na otázky

28.04. 17:01

Pstrava - Petr Kramný pobývá už přes dva roky v ostravské vazební věznici. V lednu byl odsouzen k osmadvacetiletému vězení, rozsudek je zatím nepravomocný. Teď se vyjádřil ke svému případu.

Vietnamský mladík brutálně zabil v Praze své rodiče. Od soudu si odnesl 17 let za mřížemi

27.04. 15:24

Praha - Vietnamský mladík (22) dostal za podřezání svých rodičů 17 let za mřížemi. Hrozilo mu doživotí, ale podle znalců je u muže dobrá šance na resocializaci.

Barmský prezident slíbil, že propustí další politické vězně

17.04. 12:59

Rangún – Zbylí političní vězni budou propuštěni, podobná zadržení už by se neměla opakovat. Slíbil to nový barmský prezident. Kolik nyní v zemi zůstává politických vězňů, není jasné, poznamenala agentura AP.

reklama

Krejčíře obžalovali z pokusu o útěk z vězení, jeho komplic se sesypal

12.04. 11:56

Johannesburg - Radovan Krejčíř čelí další žalobě, a to z pokusu o útěk z vězení. Z napomáhání českému podnikateli byli již dříve obviněni vězeňský dozorce Solly Metlae a Čechův spoluvězeň Sandile Mdumbe.

Vrahovi spoluvězni kouřili, ten od státu vysoudil 200 tisíc korun

09.04. 11:34

Praha - Verdikt, který vynesl pražský Městský soud, by mohl odstartovat vlnu žalob na stát, respektive na Vězeňskou službu. Na šestnáct let odsouzenému vrahovi Albertovi Žirovnickému přiznal odškodné ve výši 200 tisíc korun za to, že ač nekuřák musel pobývat na cele, kde spoluvězni kouřili.…

Dvě mladé dívky byly odsouzeny na doživotí, brutálně mučily a zavraždily ženu

07.04. 23:10

Londýn – Soud ve Velké Británii dnes poslal na doživotí dvě nyní patnáctileté dívky. Ty měly před dvěma lety brutálně mučit a zavraždit ženu (39).

Norsko plánuje zavírat některé žadatele o azyl do vězení

Aktualizovali jsme 6.4.2016, 23:15, 06.04. 12:30

Oslo – Norská vláda plánuje, že umožní policii, aby „rádoby“ uprchlíky, kteří nemají legitimní nárok na azyl, zavírala do vězení. Pro svůj plán už podle serveru The Local dokonce získala podporu parlamentní většiny.

Josef Fritzl zažívá ve vězení peklo. Spoluvězni ho šikanují a mlátí

18.03. 09:11

Vídeň - Rakušan Josef Fritzl (80) 24 let znásilňoval ve sklepě v Amstettenu svou dceru Elizabeth a zplodil s ní sedm dětí, z nichž jedno dítě zemřelo. Nyní sám zažívá bezmoc a obrovská muka. Spoluvězni mu totiž nyní dělají ze života peklo - šikanují ho a bijí.

Útěk z vězení jak z filmu. Vězeň nastoupil do vrtulníku a prostě odletěl

17.03. 20:16

Montreal - Na veřejnost se dostalo neuvěřitelné video zachycující útěk z vězení vystřižený jak z filmu. V hlavní roli je kromě prchajících trestanců a vrtulníku i trestuhodná apatie bachařů.

reklama
Fotogalerie