Články k tématu: Zřícení střechy sportovní haly v České Třebové

Proč se zřítila střecha v hale v České Třebové? Tady je první posudek

06.03. 16:32

Ústí nad Orlicí - Soud druhým dnem projednává případ pádu střechy sportovní haly v České Třebové. Podle znalce Jana Chaloupského bylo prvotní příčinou neštěstí přerušení spodního pasu střešních vazníků.

Pád střechy v České Třebové? Statik vinu odmítl

05.03. 14:08

Ústí nad Orlicí - Před soudem v Ústí nad Orlicí dnes mluvil statik, který navrhl vazníky střechy sportovní haly v České Třebové. Střecha spadla loni 14. ledna při florbalovém zápase, celková škoda dosáhla 20,6 milionu korun. Nikomu se nic nestalo.

Případ zřícené střechy sportovní haly v Třebové míří k soudu

19.01. 13:05

Ústí nad Orlicí - Případ pádu střechy sportovní haly v České Třebové míří k soudu, vlastní proces by mohl začít zhruba za měsíc. Celková škoda při neštěstí se vyšplhala na 20,6 milionu korun, což může mít vliv i na výši trestu.

reklama

Kvůli pádu střechy v České Třebové byli obviněni projektant a statik

25.07. 16:49

Česká Třebová - Dvěma obviněnými v případu pádu střechy sportovní haly v České Třebové jsou projektant střešní konstrukce a nezávislý statik. Oba pracovali jako samostatní podnikatelé pro firmu Cecolegno, která střechu stavěla.

Zřícená střecha ve Třebové se musí zvednout, policie chce místo ohledat

23.01. 13:56

Česká Třebová - Policie dnes zahájila přípravné práce, které předcházejí nadzdvihnutí zřícené střešní konstrukce sportovní haly za 58 milionů v České Třebové. Stavební firma nyní odklízí cihly, suť a části plachty u obvodových zdí.

Halu v České Třebové zřejmě možné opravit, zřícenou střechu koumá znalec

19.01. 16:27

Česká Třebová (Orlickoústecko) - Oprava sportovní haly v České Třebové, kde se v sobotu zřítila střecha, by nemusela být extrémně náročná.

VIDEO: Záběry ukazují hrůzný pád střechy v České Třebové

Aktualizovali jsme 15.1.2017, 22:18, 15.01. 13:41

Česká Třebová - Ve sportovní hale v České Třebové se v sobotu večer zřítila střecha. Uvnitř bylo v době nehody 80 lidí. Všem se podařilo z haly vyběhnout.

V České Třebové se zřítila střecha haly. Sesypala se jako hromádka karet, tvrdí svědkyně

15.01. 10:13

Česká Třebová (Orlickoústecko) - Ve sportovní hale v České Třebové, jejíž střecha se v sobotu večer zřítila, bylo před pádem podle pořadatelů 80 lidí. Ačkoli pád konstrukce střechy byl poměrně rychlý, všem se podařilo z haly vyběhnout.

reklama
Fotogalerie