Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Honička na dálnici D35: Policie pronásledovala zdrogovaného řidiče

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - Ke dramatické honičce došlo v noci na dnešek na dálnici D35. Řidiče, který byl pod vlivem drog, stíhalo hned několik policejních hlídek, do akce byl povolán i vrtulník.

Řidič nakonec zastavil až před bezpečnostními pásy na pražské Kunratické spojce, skončil v nemocnici.

Pronásledování začalo na 35. kilometru D35, kde řidič nereagoval na výzvu policistů k zastavení. Nakonec se přes Pražský okruh dostal až téměř k ulici Na Jelenách.

"Řidič na položené bezpečnostní pásy nevjel, zůstal stát před nimi. Policisté ho pak zajistili," dodal pražský policejní mluvčí Jan Daněk.

Témata:  krimi řidiči Praha

Související

Aktuálně se děje

31. března 2026 12:22

Dubnové počasí. Meteorologové nabídli výhled na další týdny

Duben klepe na dveře, což dobře vědí meteorologové, kteří připravili výhled na téměř celý následující kalendářní měsíc. Odpolední maxima porostou, vyplývá z předběžné předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy