Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Spor mezi pražskými taxikáři skončil střelbou

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - V noci na dnešek se v pražském Karlíně vyhrotily spory mezi taxikáři, ozvaly se dokonce výstřely. Policie zadržela jednoho muže, je podezřelý z výtržnictví.

Muž při rozepři tří taxikářů vystřelil z plynové pistole do vzduchu. "Zraněn nebyl nikdo," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.

Policisté byli přivoláni k incidentu v Křižíkově ulici zhruba hodinu po půlnoci. Co se mezi řidiči taxi stalo, nyní vyšetřují.

Střílejícím mužem má být podle členky rady Asociace koncesionářů v taxislužbě Karolíny Venclové šofér alternativní taxislužby UBER.

Témata:  krimi střelba v ČR Taxi Uber taxi

Související

Aktuálně se děje

6. dubna 2026 11:35

Trumpovi na burzách nevěří, přesto panuje mírný optimismus

Akciové trhy v Asii dnes mírně rostou, zatímco ropa odmazává svůj předchozí dnešní cenový nárůst. Předchozí ztráty maže i zlato. To svědčí o tom, že burzy příliš nevěří tomu, že Spojené státy zítra skutečně podniknou fatální úder na Írán. Americký prezident Donald Trump o víkendu Teheránu nebývale ostře a expresivně pohrozil, že pokud nedojde k otevření Hormuzského průlivu, USA zničí i jeho klíčové cíle, včetně civilních, jako jsou elektrárny či mosty, a že v zemi „rozbombardují úplně všechno“. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy