Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie potvrdila vraždu ženy na Českolipsku

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Reprofoto ČT

Liberec - Poblíž obce Kvítkov u České Lípy došlo loni v listopadu k vraždě, potvrdila dnes policie. Tehdy tam byla nalezena dvě těla, násilnou smrtí zemřela žena (26). Podíl jiné osoby na smrti muže (51) zatím zjištěn nebyl.

"S největší pravděpodobností si vzal život sám - spáchal sebevraždu," uvedla dnes krajská mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Vyšetřování ale ještě pokračuje. "Doposud nejsou k dispozici vyhodnocení všech zajištěných stop, zejména biologických a DNA," uvedla Suchánková.

Loni řešili kriminalisté v Libereckém kraji deset vražd, z toho pět dokonaných. Uzavřený není ještě případ ze srpna. Ukrajinka (24) byla zavražděna ve svém bytě v domě u autobusového nádraží v Liberci. Po podezřelém muži, který podle svědka mrtvou ženu vyhodil z okna a pak odnesl do nedalekého parku, policie pátrá.

Témata:  krimi vražda Liberecký kraj

Související

Aktuálně se děje

13. března 2026 14:01

12. března 2026 18:23

Ombudsman Křeček pomohl matce, které zbývalo 2500 korun na měsíční výdaje

Česko rozčaroval případ, o kterém informovala kancelář veřejného ochránce práv a ochránce práv dětí. Mladá matka musela po přechodu na superdávku a zaplacení nájmu sama měsíčně hospodařit s pouhými 2500 korunami. Zažádala si sice o mimořádnou dávku, ale byla odmítnuta. Úřad práce uznal chybu až po zásahu ombudsmana. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy