Praha - Policisté pátrají po zlodějích, kteří v jednom z hotelů v centru Prahy okradli spící turisty z Japonska téměř o všechny věci a peníze.
Škoda je téměř půl milionu korun. Zloděje zachytilo několik kamer. Policie žádá o pomoc při pátrání i veřejnost. Na webu o tom dnes informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
Krádež se stala v noci z 28. na 29. prosince v jednom z hotelů v Seminářské ulici v Praze 1. Turisté přišli o čtyři mobilní telefony, šperky, všechny kufry s oblečením a veškeré finanční prostředky, včetně platebních karet.
"Kriminalisté vědí, že hledaní přišli do hotelu minimálně devětadvacátého prosince kolem jedné hodiny ráno, a ubytovací zařízení opustili neprodleně po krádeži, tedy kolem třetí," uvedl Hulan.
Detektivové se domnívají, že pachatelé v hotelu nebyli poprvé, protože například málokdo ví, že jde o ubytovací zařízení bez recepce.
Související
16. května 2026 14:57
16. května 2026 10:05
15. května 2026 16:06
14. května 2026 21:59
14. května 2026 18:10
10. dubna 2022 9:35