Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Orlové hoří hala, při zásahu hasičů se propadla střecha

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Orlová - V Orlové na Karvinsku zasahují hasiči u požáru haly o rozměrech 20×20 metrů, informují požáry.cz. V průběhu zásahu se propadla střecha. Předběžně odhadnutá dosavadní škoda se pohybuje okolo čtyř milionů korun.

Požár od dnešního rána likvidují tři desítky hasičů, hoří hlavně střecha. Nikdo nebyl zraněn, ani nebyla nutná evakuace.

Plameny dnes okolo 08:30 zachvátily průmyslovou halu o rozloze okolo 800 metrů čtverečních. V okamžiku, kdy požár vypukl, nebyli podle policie v budově lidé.

"Jde o halu v orlovské průmyslové zóně, kde se provádí finální úprava kovových materiálů," uvedla karvinské policie Zlatuše Viačková.

Témata:  Moravskoslezský kraj hasiči požáry

Související

Aktuálně se děje

29. ledna 2026 18:43

Pravidla oslavenkyně Ivany Gottové. Na zámku platil jeden zákaz

Ivana Gottová měla v uplynulém lednovém týdnu kulaté padesáté narozeniny. Dlouho se nevědělo, jestli je vůbec nějak oslavila. Až v těchto dnech se objevily první informace o večírku, na kterém ale platila přísná pravidla. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy