Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hnutí ANO se musí podle Babiše zaměřit na tvorbu programu

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Praha - Hnutí ANO se po sněmu musí zaměřit na tvorbu programu a kandidátek pro podzimnín volby do Sněmovny.

Po svém znovuzvolení předsedou to na tiskové konferenci řekl Andrej Babiš. Prezidentskou volbu zatím podle něj není nutné řešit, čas na to podle něj přijde v létě.

Ve stejnou dobu by podle Babiše měly být i dokončeny kandidátky pro sněmovní volby. Jejich sestavení nechává Babiš na krajských organizacích strany, upozornil však, že do nich celostátní vedení může zasáhnout.

"Musíme z titulu předsednictví ještě prověřit, jestli ti navrhovaní kandidáti budou kvalitní a poctiví, abychom se vyvarovali chyb z minulosti," řekl.

Z programového hlediska bude ANO podle Babiše připraveno na volby lépe než v roce 2013.

Témata:  hnutí ANO Andrej Babiš volby

Související

Aktuálně se děje

4:00

Počasí o víkendu překvapení nepřinese, může ale zapršet

Počasí o víkendu bude pokračovat v nastaveném trendu z tohoto týdne. Podle ČHMÚ.cz se ale můžeme v průběhu obou dní dočkat deště.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Armáda na pražské náplavce

Drony nad Českem. Incidentů přibývá, přiznala armáda

Armáda České republiky uvedla na pravou míru, jak je to s údajně neznámými drony v českém vzdušném prostoru. Podle vojáků zatím nedošlo k podobným incidentům, jaké hlásí některé evropské země. V Česku ale dochází k případům porušování legislativy ohledně provozu bezpilotních strojů či k neodborné manipulaci s nimi.