Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie hledala dvě holčičky, které zmizely z dětského hřiště v Praze. Vše dobře dopadlo

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Praha - Policie vyhlásila pátrání po dvou sestrách, Elišce (9) a Monice (6) Krčilových z Prahy. Dívky byly nalezeny dnes ráno, obě jsou v pořádku.

Děti byly podle otce viděny před zmizením naposledy v pondělí kolem 14:00 na dětském hřišti v Kyselově ulici. "Díky poznatkům od občanů, kteří viděli pátrací relaci v médiích a od rána začali volat na linku 158, byly dívky nalezeny," oznámil dnes mluvčí policie Jan Daněk.

Policejní hlídka objevila sestry v 08:15 na dětském hřišti v Toruňské ulici, zhruba čtyři kilometry od jejich domova.

"Podle všeho dívky strávily celou noc venku, schované v dřevěném vláčku na dětském hřišti přikryté dekou," sdělil Daněk. Policisté dívky po nalezení vzali na služebnu do tepla, dali jim suché oblečení a jídlo. "Nyní se budou okolnostmi jejich útěku zabývat kriminalisté a pracovníci orgánu sociálně-právní ochrany dětí," dodal mluvčí.

Témata:  pohřešované osoby Praha děti Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

29. října 2025 19:03

Křivda vůči Prachařovi se Soukupem? Agáta Hanychová to odmítá

Agáta Hanychová pro tuto chvíli našla štěstí po boku Mirka Dopity, s nímž tvořila pár už před mnoha lety. V mezičase tvořila pár i s Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Vztahy s expartnery sice někdy nevypadají nejlépe, ale někdy influencerka nechce kydat špínu. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy