Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nelegální technoparty na Nymbursku. Policie vyzvala k jejímu ukončení, lidé ale stále přicházejí

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Oseček - Na nelegální technoparty k Osečku na Nymbursku se sjelo několik tisíc lidí.

V širokém okolí zní hlasitá hudba. Policie v poledne účastníky vyzvala, aby hudební produkci ukončili a prostor opustili, řekla ČTK středočeská policejní mluvčí Michaela Richterová.

Účastníci výzvy neuposlechli a další přicházejí, zjistil zpravodaj ČTK na místě.

Situaci u Osečku poblíž dálnice D11 monitoruje několik jednotek policie, která nevylučuje další opatření. Bližší informace poskytne během odpoledne.

Témata:  technoparty Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

25. června 2026 20:25

25. června 2026 10:44

Cizinec napadl dívku v Hradci Králové. Dopadli ho kolemjdoucí

Královéhradečtí kriminalisté od neděle vyšetřují případ napadení dívky cizincem v prostoru Sukových sadů. Útočník byl obviněn ze zvlášť závažné násilné trestné činnosti, konkrétně ze sexuálního útoku. Muži hrozí, že stráví roky za mřížemi. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy