Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

U Brna se zabil řidič, v autě jel 120 km/h

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Brno - Nehodu na silnici mezi Žebětínem a Veselkou na Brněnsku řidič (60) nepřežil, jel až 120 km/hod. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů.

"Na místě bylo nutné resuscitovat řidiče. Přes veškerou snahu však starší muž svým zraněním podlehl," řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Podle policie se spoře oblečený muž ve Volkswagenu Golf řítil po ulici Dlážděné směrem ke Staré dálnici.

"V pravotočivé zatáčce vozidlo dostalo smyk, přerazilo strom, otřelo se o druhý a skončilo v poli," popsal mluvčí policistů Pavel Šváb. Muž nebyl připoutaný, ručička tachometru se po nehodě zasekla na hodnotě 120 km/hod.

Témata:  dopravní nehody Brno

Související

Aktuálně se děje

8:28

Pauhofová prozradila, jak to doopravdy je s jejím koncem v Národním divadle

Úspěšná slovenská herečka Táňa Pauhofová vysvětlila, jak je to přesně s jejím koncem v činohře Slovenského národního divadla. Hvězda českých i slovenských filmů vysvětlila, že výpověď podala sama. Doufá ale ve světlejší zítřky pro hlavní slovenskou divadelní scénu. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy