Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie hledá vraha ženy ze Zbýšova na Brněnsku

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Brno - Neznámý pachatel ve Zbýšově na Brněnsku zavraždil starší ženu, byla uškrcena a v bytě se našel bez násilí otevřený sejf. Policie po zločinci pátrá.

Policie ve Zbýšově na Brněnsku vyšetřuje násilný trestný čin. "Máme ho nahlášený od nedělního poledne. Na místě pracují kriminalisté, pracovali tam i naši technici," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

"Získali řadu informací, ty ale zatím bohužel k vypátrání pachatele nevedly," dodal bez dalších podrobností.

Podle iDnes.cz je obětí vraždy starší paní, která bydlela sama v bytě uvnitř bytového domu plného menších příbytků.

Témata:  vražda krimi Jihomoravský kraj

Související

Aktuálně se děje

10. prosince 2025 9:18

Zuzana Belohorcová komentovala úmrtí dvou Slováků na Tenerife

Slovenskem otřásla víkendová tragédie na Kanárských ostrovech, kde dva slovenští občané přišli o život v rozbouřeném oceánu. K úmrtí krajanů se nyní vyjádřila Zuzana Belohorcová, která to ve zmíněném regionu dobře zná. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy

Vánoční Coca-Cola kamion zahájil turné u Westfieldu Černý Most (10.12.2025)

Vánoce jsou tady. Legendární kamion Coca-Cola vyráží na turné po republice

Ikonický červený vánoční kamion Coca-Cola se stal pro mnohé lidi po celém světě symbolem začátku sváteční sezóny. Tato tradice, která v sobě nese myšlenku vzájemné pospolitosti a sdílení, se po roce vrací i do České republiky, aby rozdávala vánoční kouzlo a zároveň podpořila dobrou věc. Letošní kampaň je navíc silně spojená s tradičním vánočním zvonečkem, který připomíná, že kouzlo Vánoc spočívá v okamžicích, kdy se schází rodina a přátelé.