Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Z rozhledny v pražské zoo spadla žena

Zoo Praha
Zoo Praha
Foto: CzechTourism.com

Praha - Z rozhledny v pražské zoo dnes spadla třicetiletá žena. Záchranáři ji resuscitovali a poté transportovali do nemocnice. Má poraněnou páteř, pánev a hrudník.

K události došlo krátce po poledni a nyní policisté zjišťují jeho okolnosti.

Záchranáři uvedli, že zraněné ženě po pádu z rozhledny obnovili srdeční akci a po zajištění ji převezli do Ústřední vojenské nemocnice.

Téměř 20 metrů vysoká dřevená rozhledna stojí v zoo od roku 2009 a je umístěna v severní části areálu.

Témata:  Zoo Praha úrazy Praha

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 20:01

Gabriela Soukalová otevřeně přiznala to, co by si každá jiná žena nechala pro sebe

Bývalá biatlonová šampionka Gabriela Soukalová se již za několik týdnů stane dvojnásobnou maminkou. S blížícím se termínem porodu je na ní pokročilé stadium těhotenství již velmi zřetelně znát, což ji vedlo k tomu, že se se svými fanoušky otevřeně podělila o pocity z proměny vlastního těla během tohoto radostného období.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy