reklama

„Předsednictvo ČSSD včera rozhodlo, že přímá volba vedení se konat nebude (prý až v klidnějších časech). Stejně tak se strana nebude otevírat nestraníkům. Zato se ale objevují hlasy, že ČSSD by přece jen měla vstoupit s Babišem do vlády. V opozici prý nebude dostatečně vidět!“ shrnuje závěry jednání sociální demokrat a někdejší europoslanec LiborRouček.

„Nevím, jak těžký volební výprask ČSSD ještě potřebuje dostat, aby si uvědomila hloubku i příčiny své současné krize..?! Zřejmě se ocitnout úplně mimo parlament! Pak už ale bude na všechno pozdě..“ rýpnul si Rouček na sociálních sítích.

Výsledky jednání komentoval také někdejší jihomoravský hejtman Michal Hašek. „Parafrází řečeno...není to jednoduchej proces ten restart, přátelé, není...“ uvedl na svém facebookovém profilu. „Po zahřívacím kole a úvodní debatě na dnešním předsednictvu ČSSD to zatím vypadá následovně - přímá volba předsedy všemi členy NE, se socdem spolupracující nestraníci jako nová krev do vedení NE, sjezdová klasika dříve než v dubnu ANO, tedy alespoň vyslyšeno volání regionů po dřívějším termínu sjezdu,“ popisoval výsledky ze svého pohledu.

„Jsem zvědav na pokračování - ÚVV ČSSD 19. listopadu. Obecně teď platí - loď najela na mělčinu, teče do ní, takže všichni k pumpám, bez ohledu na sjezdy, funkce atd, s tímto rád socdem pomůžu,“ dodal Hašek.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama