Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zemanovi příznivci napadli novináře. Zaútočili na ně pěstmi

Miloš Zeman ve volebním štábu
Miloš Zeman ve volebním štábu
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Praha - V pražském Top Hotelu došlo k incidentu mezi novináři a příznivci prezidenta Miloše Zemana. Fotografové a kameramani byli častováni nadávkami místy došlo i na pěstní souboj.

"Jestli chce sem nějaký novinář jít, tak jedině přes mojí mrtvolu," varoval žurnalisty jeden z příznivců prezidenta Miloše Zemana. Konflikt natočila redaktorka Pavlína Kosová, která byla také obětí útoku jednoho z podporovatelů současné hlavy státu. Novinářka zveřejnila napadení na svém twitterovém účtu.

Ve štábu Miloše Zemana padají pěsti #Volby2018 #PrezidentskeVolby2018 #seznamzpravy #televizeseznam pic.twitter.com/Nk3f0q5bGn

— Pavlína Kosová (@pavlina_kosova) 27. ledna 2018

Útoky pokračovaly i nadále. Jeden z agresorů se poté obrátil i na samotnou redaktorku Seznam Zprávy, kterou posléze také napadl. 

Ve štábu Miloše Zemana. Podporovatel si dovolil i na mě #Volby2018 #PrezidentskeVolby2018 #seznamzpravy #televizeseznam pic.twitter.com/YHkgoqKZo7

— Pavlína Kosová (@pavlina_kosova) 27. ledna 2018

"Nebudu vám říkat kdo jsem. Běžte do pr**le!" řekl jeden z agresorů pro Aktuálně.cz, který odmítl sdělit své jméno. 

Témata:  Miloš Zeman fotografové volby napadení novinářů ve štábu Miloše Zemana

Související

Aktuálně se děje

1. dubna 2025 15:03

Je to špatné tam i tam. Maroš Kramár prozradil pravdu o vztazích s fanoušky

Maroš Kramár se těší popularitě doma na Slovensku i u nás v Česku. Oblíbenost u diváků ale může mít i stinnou stránku, zvlášť v dnešní době sociálních sítí. Sympatický herec přiznal, že někteří lidé k němu mají výtky. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy