reklama

‪Ovčáček tvrdí, že podobné spekulace souvisí s tím, že se někteří nedokáží smířit se Zemanovým vítězstvím. „Neschopnost přijmout porážku se přetavila v živočišnou nenávist a šíření lží. Za potlesku některých aktivistických novinářů na Twitteru,“ píše Ovčáček na sociálních sítích.

Odmítl také, že by si zeman vzal dovolenou kvůli tomu, aby podstoupil nějakou operaci. „Pan prezident si po vítězství zaslouženě užívá dovolené v Lánech. Včera po dlouhé době navštívil bazén, který je zde k dispozici. Prostě pohoda, kterou panu prezidentovi moc přeju,“ informoval Ovčáček.

Sám mluvčí tráví dovolenou cestami po česku, na twitteru a facebooku zveřejnil například fotografie z Písku. Už brzy se ale zase vrátí ke svým povinnostem. „Ve čtvrtek se ostatně uvidíme, natáčí se rozhovor pro TV Barrandov a večer do Lán přijede pan premiér Babiš,“ nastínil další Zemanův program.

„A co s těmi, kteří navzdory faktům neustále účelově šíří lež, že je pan prezident v nemocnici? Jednoduché. Ať si na ně posvítí bezpečnostní složky!“ nebere si servítky hradní mluvčí.

Nakonec upřesnil, jak Hrad proti podobným spekulacím zasáhne.„Vzhledem k neustálému účelovému šíření dezinformací o zdraví pana prezidenta bude podáno trestní oznámení na neznámého pachatele,“ dodal Ovčáček.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama