Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Otrokovicích najel trolejbus do zaparkovaných aut

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Škoda Transportation

Zlín - Trolejbus najel dnes ráno v Otrokovicích na Zlínsku do zaparkovaných aut, sedm jich poškodil. Jednou z možných příčin byla zdravotní indispozice řidiče, řekl dnes ČTK policejní mluvčí Petr Jaroš.

V trolejbusu cestovalo 20 lidí, nikdo nebyl zraněn, řidič byl odvezen zdravotníky k ošetření do nemocnice, řekl dnes ČTK mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Informaci o zdravotní indispozici řidiče potvrdil ČTK také mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby Petr Olšan. "Řidiče jsme odvezli do zlínské nemocnice. Nešlo ale zřejmě o nic vážného," uvedl Olšan.

"Hasiči zapáskovali místo nehody, ulice k nádraží je uzavřená. Když trolejbus naboural do aut, z domu vycházel tatínek se třemi dětmi, bylo velké štěstí, že se jim nic nestalo," uvedl mluvčí. Hasiči také rodině poskytli psychickou pomoc.

Témata:  trolejbusy nehody aut

Související

Aktuálně se děje

15. listopadu 2025 16:49

Milion chvilek pro demokracii: Mikuláš Minář se vrací do čela

Ve spolku Milion chvilek pro demokracii, který svolává na pondělí demonstraci na pražském Staroměstském náměstí, došlo k významné změně v čele organizace. Dosavadního předsedu Lukáše Hilperta vystřídal zakladatel spolku a jeho někdejší předseda Mikuláš Minář. Minář byl ve spolku opět aktivně viditelný zhruba od září, kdy mimo jiné organizoval předvolební shromáždění. Podle jeho slov bude spolek v nadcházejících letech zapotřebí více než kdy dřív.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Petr Pavel se loučí s kardinálem Dominikem Dukou bez manželky Evy

Odhaleno: Proč se první dáma Eva Pavlová nezúčastnila Dukova pohřbu?

Zatímco většina smutečních hostů dorazila na pohřeb Dominika Duky s doprovodem, prezident Petr Pavel se na ceremonii objevil sám. Během obřadu v Katedrále sv. Víta usedl do první lavice, a to po boku bývalých prvních dam. Spekulace o nepřítomnosti první dámy Evy Pavlové však rychle vyjasnila sama na sociálních sítích.