Plzeň - Žena (46), která v sobotu dopoledne v plzeňském nočním erotickém klubu polila několik lidí chemikálií, byla v neděli večer obviněna z ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky. Hrozí jí až šest let za mřížemi.
V nočním klubu na Americké třídě v centru Plzně v sobotu dopoledne napadla žena několik lidí, pravděpodobně je polila kyselinou. Dva muži a jedna žena utrpěli vážná zranění a byli převezeni do nemocnic v Plzni a v Praze, lehké zranění od chemikálie měla na ruce i útočnice. Další muž utrpěl poranění hlavy, nikoli od chemikálie.
Z policejních vyjádření vyplývá, že incident nejspíš souvisel s předchozí roztržkou v klubu, při které by na hlavě zraněn muž.
Policie zatím neuvedla, co přesně se v nočním klubu stalo a co vedlo k celému incidentu. Z ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky lze obvinit člověka, který někomu úmyslně způsobí těžkou újmu na zdraví v silném rozrušení ze strachu, úleku nebo ve zmatku v důsledku předchozího zavrženíhodného jednání poškozeného.
Témata: Plzeň, krimi, Policie ČR
Související
4. května 2025 14:41
2. května 2025 8:32
22. září 2024 20:27
19. října 2023 14:00
18. října 2022 17:44