Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Plzni nalezeno tělo ženy, zřejmě spáchala sebevraždu

Městská policie Praha
Městská policie Praha
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Plzeň - Dvacetiletá žena, jejíž tělo objevili v noci na úterý v Plzni kolemjdoucí, nejspíš spáchala sebevraždu. Kriminalisté původně pracovali se dvěma verzemi - a to, že spáchala sebevraždu, nebo se stala obětí násilného trestného činu.

Na základě předběžných výsledků dnešní soudní pitvy a z dosud zjištěných okolností se nyní kriminalisté přiklánějí k verzi, že žena s největší pravděpodobností spáchala sebevraždu, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Pavla Burešová.

Mrtvou ženu našli chodci u cyklostezky poblíž Papírenské lávky přes řeku Radbuzu. Tělo leželo zhruba 100 metrů od lávky u plotu domova pro seniory. Policisté na místě zajistili stopy, mimo jiné i nůž. Podle neoficiálních informací ČTK měla žena na těle bodnou ránu.

Témata:  krimi Policie ČR Plzeň

Související

Aktuálně se děje

4:00

První předpověď počasí na příští víkend. Zima se vrátí

Zima sice v Česku pokračuje, ale počasí se v posledních dnech oteplilo. Příští únorový víkend by však měl přinést ochlazení, vyplývá z aktuálního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy