Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při nehodě zemřel člověk: provoz na D5 u Nýřan omezen,

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Nýřany - Nehoda komplikuje provoz na dálnici D5 u Nýřan na Plzeňsku. Na 93. kilometru ve směru z Rozvadova do Prahy narazila dodávka zezadu do nákladního automobilu. Její osmadvacetiletý řidič při nehodě na místě zemřel, řekli dnes ČTK policejní mluvčí Markéta Fialová a mluvčí záchranné služby Martin Brejcha.

Nehoda bude zřejmě ještě několik hodin komplikovat provoz na dálnici. Zatím lze v místě nehody, přímo u dálničního sjezdu, projíždět připojovacím pruhem.

V koloně, která se kvůli nehodě začala tvořit, se později na 95. kilometru srazila ještě tři osobní auta, doplnila Fialová.

Témata:  neštěstí nehody aut

Související

Aktuálně se děje

3. července 2025 18:50

Nebude to jen 1,5 °C. Extrémní počasí oteplí planetu o mnohem víc, bojí se vědci

Navzdory častým zprávám o rekordních vlnách veder, extrémním počasí a neochotě některých států jednat se svět podle aktuálních vědeckých odhadů pravděpodobně vyhne nejhorším scénářům globálního oteplení. Vše ale nasvědčuje tomu, že do konce století se planeta ohřeje přibližně o 2,7 °C oproti době před průmyslovou revolucí. Tento výhled, přestože lepší než předpokládaný nárůst teploty o 4 až 5 stupňů z minulých dekád, zůstává alarmující a představuje vážné riziko pro stabilitu ekosystémů i samotné lidstvo.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy