Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Neštěstí v Kladně: Z okna školy vypadla dívka, zraněním podlehla

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Při pádu z okna kladenské školy v Moskevské ulici dnes ráno zemřela mladistvá dívka. Příčinu a okolnosti neštěstí vyšetřují policisté, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Nováková.

Záchranné složky na místo vyjížděly po 7:00. "Vzhledem k citlivosti případu nebudeme sdělovat další podrobnosti ani věk dívky," uvedla mluvčí.

Na místě zasahovala i záchranná služba. Přes veškerou snahu záchranářů dívka svým zraněním na místě podlehla, uvedla mluvčí Petra Effenbergerová.

Témata:  kladno život neštěstí školství

Související

Aktuálně se děje

22. listopadu 2025 12:40

21. listopadu 2025 21:46

Další skandál českého fotbalu. Chování reprezentantů má následky pro kapitána

Český fotbal si dokázal dále poškodit reputaci i po pondělní výhře nad Gibraltarem (6:0), kterou si národní tým zajistil účast v baráži o světový šampionátem. Důvod? Reprezentanti vynechali pozápasovou děkovačku s fanoušky, protože lidé si v průběhu zápasu dovolili vyjádřit nespokojenost s výkony. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy