Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Brně evakuovali 20 lidí kvůli požáru střechy bytového domu

Hasiči
Hasiči
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Brno - Zhruba dvacet lidí musela policie evakuovat z bytového domu na Bratislavské ulici v Brně. Důvodem byl požár střechy.

Nikdo se při něm nezranil, informovali mluvčí policie a hasičů.

Hasiči dostali požár pod kontrolu, předběžnou škodu vyčíslili na 400.000 korun. Příčina požáru se vyšetřuje, uvedl mluvčí hasičů Filip Venclovský.

"Půda byla pravděpodobně volně přístupná a běžně se tam pohybovalo několik lidí. Zhruba dvacet z nich jsme museli evakuovat, nikdo není zraněný," uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Témata:  Brno požáry

Aktuálně se děje

22. srpna 2026 21:58

Tereza Ramba natočila nový film. Druhou hlavní roli hraje David Švehlík

Režisér a scenárista Jiří Vejdělek zahájil natáčení romantické komedie Hubatá. Scénář filmu napsal spolu s komičkou Lucií Macháčkovou, která je autorkou dvoudílného bestselleru Historky z Tinderu a povídkové sbírky Svatební historky, za kterou získala Magnesii Litera v kategorii humoristická próza. Do rolí ústřední dvojice obsadil Terezu Ramba a Davida Švehlíka, v dalších rolích je podpoří Jana Švandová, Bea Hrnčiříková, Vojtěch Vodochodský, Patricie Solaříková, Pavel Kříž nebo Eva Leinweberová a Roman Slovák.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy