reklama
Poslední rána Angeliny Jolie? Pitt a Aniston se k sobě vrátili a mají velké plány! - anotační obrázek
Poslední rána Angeliny Jolie? Pitt a Aniston se k sobě…

"Technicky by bylo možné svolat předsednictvo, ale někdo by musel navrhnout revokaci toho usnesení," uvedl dnes Hamáček. Minulý týden se vyslovil pro podporu Paroubka, po hlasování odmítl věc komentovat. Paroubek v pondělí v Ostravě řekl, že rozhodnutí předsednictva vnímá jako svého druhu podraz a že určitě kandidovat bude. 

Okresní organizace požádala předsednictvo, aby se v co nejkratší době sešlo a Paroubkovu kandidaturu projednalo znovu. Je přesvědčena o tom, že Paroubkovu nominaci příznivě přijali místní členové strany, voliči i média a že ho političtí soupeři považují za velmi silného kandidáta.

Podle ostravské ČSSD už v minulosti předsednictvo sociálním demokratům v Ostravě "házelo klacky pod nohy", například škrtáním kandidátů při minulých sněmovním volbách či nařízenou přeregistrací. "Výsledkem byl nejhorší volební výsledek ČSSD při volbách do Sněmovny v roce 2017. Neopakujme staré chyby," uvádí se v usnesení.

Lhůta pro nominace na senátory v 27 z 81 senátních volebních obvodů, v nichž se bude 5. a 6. října v prvním kole volit, skončí 31. července.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama