reklama

Některá média uvedla, že lídři NATO museli čekat, než český prezident dorazí na skupinové focení. Podle Ovčáčka jde ale o „fake news“ a „brutální lež“.

„Žádný pozdní příchod se nekonal. Společné focení bylo zahájeno ve 13:50, v Bruselu jsme byli už ve 13:03,“ zlobí se Ovčáček.
Zveřejnil také oficiální společnou fotografii uveřejněnou na oficiálním webu NATO. „Před vznikem oficiální fotografie na summitu NATO. Pan prezident se zdraví s prezidentem USA Donaldem Trumpem,“ napsal Ovčáček s tím, že to některé média zamlčela.

Mluvčí Hradu kritizoval také ty, kteří Zemana kritizovali za to, že na fotografiích mimo oficiální focení seděl. „Lidský odpad, který se v médiích a na sociálních sítích pohoršuje nad tím, že si pan prezident po vzniku společné oficiální fotografie na summitu NATO sedl kvůli bolavým nohám na židli, si zaslouží to nejhlubší opovržení. Druhorepubliková špína!“ zuří jeho mluvčí.

„Co už však vtipálci nezmiňují, je fakt, že si Zeman sedl až na projevy řečníků. Na oficiální fotografii stojí stejně jako ostatní politici,“ zdůraznil. „Každý, kdo si utahuje ze zdravotního handicapu, je prachobyčejný šmejd. Spánek není handicap, spánek je lék,“ vzkázal pak jednomu z diskutujících Ovčáček. 

0 komentářů Napište svůj názor

reklama