Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Z pražské nemocnice utekl vězeň, zřejmě se pokusí dostat domů

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Praha - Policie vyhlásila pátrání po vězni, který dnes dopoledne utekl z vinohradské nemocnice v Praze. Hospitalizován byl po operaci levého předloktí, a měl proto dočasně přerušený trest. Útěkem z nemocnice ale podmínky přerušení trestu porušil.

"Hledaný má vztah k Teplicím a Chomutovu, protože tam bydlí. Není tedy vyloučeno, že se bude zdržovat tam," uvedl na policejním webu mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Uprchlý vězeň Martin Čonka (21) je asi 165 centimetrů vysoký, štíhlé postavy. Má snědou pleť, hnědé oči a krátké hnědé vlasy. Na pravém předloktí má vytetovaný nápis "Snou" a na levém předloktí křížek s tečkou. Mladík dle policie není ozbrojený ani nebezpečný.

"Jestliže jste hledaného viděli, nebo víte, kde by se mohl nacházet, volejte linku 158," požádal mluvčí veřejnost. 

Témata:  krimi uprchlí vězni Praha

Související

Aktuálně se děje

12. června 2026 14:09

"Su nas*anej." Češi prohráli s Koreou a kapitán to těžce nesl

Česko vstoupilo do mistrovství světa ve fotbale, na které se vrátilo po 20 letech, porážkou 1:2 s Jižní Koreou. Asijskému týmu se podařilo otočit skóre a kapitán reprezentace Ladislav Krejčí se po utkání za nic neschovával. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy