Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dva lidé přebíhali v Neratovicích přes koleje, srazil je vlak

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Neratovice (Mělnicko) - Dva lidé přebíhali na nádraží v Neratovicích na Mělnicku trať, vlak je vážně zranil.

ČTK to řekla policejní mluvčí Monika Schindlová. Vlaky mezi Brandýsem nad Labem a Neratovicemi nejezdily zhruba dvě hodiny, cestující mohli využít autobus.

Podle policejní mluvčí se jednalo o ženu a muže ve věku asi 34 a 27 let. Vlak je srazil v poměrně malé rychlosti. Při prvotním ošetření na místě byli oba při vědomí.

"Žena byla letecky přepravena do pražské nemocnice s poraněním hlavy," uvedla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Muž měl poraněná záda a hrudník. Příčinu a okolnosti nehody vyšetřují policisté.

Témata:  vlaky

Související

Aktuálně se děje

8. června 2026 18:21

Dara Rolins znovu promluvila o plánované pauze. Řekla, jak bude dlouhá

Dara Rolins už letos avizovala, že plánuje uměleckou pauzu. Dobře si přitom musela být vědoma toho, že se to některým fanouškům nemusí líbit. Rozhodla se snad změnit předchozí rozhodnutí? Nové vyjádření zpěvačky je jasnou odpovědí. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy