Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hon na cizince. Vyskočili z kamionu v Praze a rozutekli se do polí

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Při vykládce zboží z kamionu, který dorazil do areálu jedné z firem v Praze 5, dnes vyskákalo pět cizinců a uteklo do okolních polí. Policisté je zadrželi a případ si převzala cizinecká policie.

Policie nyní mimo jiné zjišťuje totožnost a zemi původu zadržených mužů, všichni totiž byli bez dokladů. 

Policisté přijeli do firmy dnes dopoledne na přivolání jednoho ze zaměstnanců.

"Díky velmi rychlému příjezdu hlídek na místo události se podařilo vypátrat a následně zajistit pět mužů," uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Témata:  Praha cizinci Policie ČR nákladní doprava

Související

Aktuálně se děje

20. března 2026 21:58

Babiš apeloval na zbrojaře. Zabezpečte si areály, vyzval premiér

Premiér Andrej Babiš (ANO) v souvislosti s vyšetřováním pátečního požáru v Pardubicích vyzval zbrojařské firmy, aby své areály co možná nejlépe zabezpečily. V případu panuje podezření ze spáchání teroristického útoku. Stupeň ohrožení terorismem se pro tuto chvíli nemění a zůstává na druhém ze čtyř. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy