Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Začátek prázdnin na silnicích je tragický. Za dva dny zemřelo 7 lidí

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Praha - Při dnešní nehodě u Starého Bydžova auto sjelo do příkopu a narazilo do betonového mostku, spolujezdec (83) zemřel. Včerejší den byl ještě tragičtější.

Havárie se stala na okraji obce Starý Bydžov na Královéhradecku. Policie zjišťuje, jestli spolujezdec zemřel na následky nehody nebo z jiných příčin. "Kvůli zjištění jeho zdravotního stavu byla nařízena soudní pitva," uvedla mluvčí krajské policie Ivana Ježková.

Řidička při nehodě utrpěla šok a byla převezena do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

V pátek, v první den prázdnin, podle policejních statistik na následky havárií zemřelo šest lidí, což z něj dělá v tomto ohledu jeden z nejtragičtějších dnů na českých silnicích za letošní rok.

Témata:  dopravní nehody

Související

Aktuálně se děje

21. srpna 2025 8:19

Neúspěšné přepadení banky ve Frýdku-Místku. Pátrání po muži bylo úspěšné

Vážným incidentem se ve středu zabývala moravskoslezská policie. Muž se neúspěšně pokusil vyloupit banku ve Frýdku-Místku. Následně se dal na útěk, ale strážcům zákona neprchal dlouho. O případu informoval web iDnes.cz. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy