Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

D1 na Prahu je neprůjezdná kvůli požáru kamionu na 127. kilometru

Dálnice, ilustrační foto
Dálnice, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Dálnice D1 ve směru na Prahu je uzavřená kvůli požáru kamionu na 127. kilometru mezi Měřínem na Žďársku a Velkým Beranovem na Jihlavsku.

Provoz se tam zastavil hodinu po poledni, uvedlo Národní dopravní informační centrum.

Policie tam zatím nemá hlášené zraněné lidi, řekla ČTK její krajská mluvčí Dana Čírtková.

Uzavřený je úsek mezi exity 134 v Měříně a 119 u Velkého Beranova. Podle údajů na webu se tam tvoří kolony vozidel.

Témata:  dálnice D1

Aktuálně se děje

14. srpna 2026 8:28

Parte Vladimíra Párala dalo definitivní odpověď na jednu otázku

Češi dosud žili v přesvědčení, že legendární spisovatel Vladimír Páral zemřel v den svých narozenin. Nakonec se ukázalo, že to není pravda. Páral už se jich nedožil, odhalilo parte, které obsahuje i další zajímavé informace. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy

Letiště Václava Havla Praha

Pražské letiště dokončilo modernizaci hlavní dráhy

Letiště Praha dokončilo druhou závěrečnou etapu modernizace okolí hlavní vzletové a přistávací dráhy 06/24, na kterou bude dnes během odpoledne opět převeden veškerý letecký provoz. Během čtyř a půl měsíce se podařilo realizovat 14 stavebních a technologických projektů Letiště Praha společně se 3 významnými investičními akcemi externích partnerů, informovala společnost v tiskové zprávě.